na wyczerpaniu
Opis
SPECYFIKACJA
Płeć Mężczyzna
Seria producenta Tradizione automat 45mm
Nr art. R8823146001
Styl klasyczny
Waga produktu 0.16
Wyświetlacz analogowy
Ruch automatyczny
Funkcje Godzina, Minuta, Sekunda
Materiał obudowy Stal nierdzewna
Szerokość koperty 45 mm
Grubość koperty 14 mm
Kształt koperty Okrągły
Wodoodporność 10 ATM
Kolor obudowy Srebrny
Matowa powierzchnia, polerowana
Korona skręcana
Szkło antyrefleksyjne, szkło szafirowe
Dno obudowy Szklane dno, skręcane
Kolor tarczy niebieski
Materiał paska do zegarka Stal nierdzewna
Pasek do zegarka Kolor Różowe złoto, Srebro
Zapięcie składane
Szerokość paska 22 mm
Maks. obwód nadgarstka 210 mm
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 45 mm |
| Grubość koperty | 14 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Wyświetlacz | Analogowy |
Grawerowanie 















