Cena regularna:
599,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Rodzaj wyświetlacza: Analogowy
Materiał koperty: Stal nierdzewna pokryta powłoką gunmetalową
Kolor koperty: Gunmetal
Średnica koperty: 42 mm
Grubość koperty: 8 mm
Materiał bransolety: Stal nierdzewna pokryta powłoką gunmetalową
Kolor bransolety: Gunmetal
Szerokość bransolety: 20 mm
Kolor tarczy: Szary
Indeksy godzinowe: Liniowe
Materiał szkła: Mineralne
Wodoszczelność: 50 metrów (5 ATM) – odporny na zachlapania
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 42 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Szary |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | WR 50m |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |




Grawerowanie 















