na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm
Typ: Automatyczny, szwajcarski.
Model mechanizmu: ML112 (częstotliwość 28 800 vph).
Funkcje: Godzina, minuta, mała sekunda, chronograf (30 min na godz. 12, 12 h na godz. 6), datownik na godz. 6.
Rezerwa chodu: Około 42 godziny.
Koperta
Materiał: Stal nierdzewna 316L, wykończenie szczotkowane i polerowane.
Średnica: 43 mm.
Grubość: 15 mm.
Wodoszczelność: 100 m (10 ATM), zakręcana koronka.
Szkiełko: Szafirowe z podwójną powłoką antyrefleksyjną; przeszklony dekiel z szafirowym szkłem (AR).
Tarcza
Kolor: Jasna (srebrzysto-biała).
Indeksy: Nakładane cyfry arabskie i indeksy, wypełnienie Super-LumiNova.
Funkcje dodatkowe: Trzy liczniki chronografu z precyzyjną podziałką; datownik na godz. 6.
Bransoleta
Materiał: Skórzany pasek (ciemnoniebieski).
Szerokość: 21 mm przy kopercie.
Zapięcie: Motylkowe (składane).
Dodatkowe funkcje
Luminiscencja: Wskazówki i indeksy pokryte Super-LumiNova.
System: Szybka wymiana paska (easy change).
Wytrzymałość i trwałość
Materiały wysokiej jakości: stal 316L i szkło szafirowe z podwójnym AR zwiększającym czytelność; wodoszczelność 100 m do codziennego użytkowania.
Design i estetyka
Wygląd: Elegancko-sportowy chronograf z kontrastem szczotkowanych i polerowanych powierzchni.
Wykończenie: Starannie dopracowane detale tarczy i harmonijne proporcje 43 mm.
Idealny dla
Miłośników klasycznego chronografu w nowoczesnym wydaniu.
Użytkowników ceniących szwajcarską jakość i funkcjonalność na co dzień.
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 43 mm |
| Grubość koperty | 15 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Biały |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Niebieski |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | WR 100m |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















