na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm
Typ: Kwarcowy, szwajcarski.
Kaliber: Ronda (zasilanie bateryjne).
Funkcje: Godzina, minuta, sekunda.
Precyzja: Wysoka dokładność chodu.
Koperta
Materiał: Stal nierdzewna 316L.
Średnica: 32 mm.
Wodoszczelność: 50 m (5 ATM).
Szkiełko: Szafirowe z podwójną powłoką antyrefleksyjną.
Tarcza
Kolor: Zielony (pistacjowy).
Indeksy: Nakładane, logo „M” na godz. 12.
Detale: Ozdoba z 46 diamentów w centralnej części tarczy.
Bransoleta
Materiał: Stal nierdzewna.
Rodzaj: Pełna bransoleta stalowa.
Zapięcie: Motylkowe (składane).
Dodatkowe funkcje
Szkło odporne na zarysowania; praktyczna wodoszczelność do codziennego użytkowania.
Wytrzymałość i trwałość
Stal 316L oraz szafir zapewniają wysoką odporność na uszkodzenia i długowieczność.
Design i estetyka
Wygląd: Biżuteryjny, elegancki, z wyrazistą zieloną tarczą.
Wykończenie: Połączenie polerowanych i subtelnie szczotkowanych powierzchni.
Idealny dla
Osób szukających luksusowego dodatku na co dzień i na wyjścia, ceniących szwajcarską precyzję i diamentowe detale.
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 31 - 35 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 32 mm |
| Grubość koperty | 9 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Zielony |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | WR 50m |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Motylkowe |
| Kamienie | Diamenty |




Grawerowanie 















