na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm
Typ: Automatyczny, szwajcarski.
Kaliber: ML115.
Częstotliwość: 28 800 A/h (4 Hz).
Rezerwa chodu: 38 godzin.
Liczba kamieni: 26.
Funkcje: Godzina, minuta, sekunda, datownik (na 3).
Koperta
Materiał: Stal nierdzewna 316L.
Średnica: 42 mm.
Grubość: 11 mm.
Luneta: Sześć charakterystycznych „pazurów”.
Koronka: Zakręcana.
Dekiel: Przeszklony (szafir).
Odporność na wodę: Do 200 metrów (20 ATM).
Szkiełko
Rodzaj: Szafirowe.
Powłoki: Podwójna powłoka antyrefleksyjna.
Tarcza
Kolor: Pomarańczowy.
Wykończenie: Wzór clous de Paris.
Indeksy i wskazówki: Czarne (black-plated) z białą Super-LumiNovą.
Datownik: Na godzinie 3.
Bransoleta
Materiał: Stal nierdzewna; w zestawie pasek gumowy pomarańczowy.
Szerokość: 25 mm.
Zapięcie: Składane (bransoleta) / sprzączka (pasek).
System: Easy Strap Exchange (szybka wymiana).
Dodatkowe funkcje
Luminiscencja: Wskazówki i indeksy świecące.
Wydanie limitowane: 888 sztuk.
Zestaw: Bransoleta stalowa + pasek gumowy.
Wytrzymałość i trwałość
Materiały: Stal 316L, szkło szafirowe.
Uszczelnienie: 20 ATM, zakręcana koronka.
Wykończenie: Szczotkowane i polerowane płaszczyzny.
Design i estetyka
Wygląd: Sportowa elegancja AIKON z odważną pomarańczową tarczą.
Detale: Luneta z sześcioma „pazurami”, wzór clous de Paris, kontrastowe czarne akcenty.
Idealny dla
Miłośników nowoczesnej, sportowej elegancji.
Osób ceniących szwajcarską jakość i limitowane edycje.
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Wyposażenie | Dodatkowy pasek |
| Średnica koperty (dokładnie) | 42 mm |
| Grubość koperty | 11 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Pomarańczowy |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Dwukolorowy |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | WR 200m |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Motylkowe |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















