na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm
Typ: Automatyczny, szwajcarski.
Model mechanizmu: Maurice Lacroix ML115 (na bazie SW200-1).
Funkcje: Godzina, minuta, sekunda, datownik; stop-sekunda i dokręcanie ręczne.
Rezerwa chodu: Około 38 godzin.
Częstotliwość: 28 800 A/h (4 Hz).
Liczba kamieni: 26.
Koperta
Materiał: Stal nierdzewna 316L.
Średnica: 42 mm.
Grubość: ok. 11 mm.
Konstrukcja: Zakręcana koronka, dekiel przeszklony.
Odporność na wodę: 200 m (20 ATM).
Bezel: Charakterystyczny, sześcioramienny AIKON.
Szkiełko
Rodzaj: Szafirowe.
Powłoka: Antyrefleksyjna.
Tarcza
Kolor: Niebieski.
Wykończenie: Szczotkowana/słoneczna (sunburst).
Indeksy: Nakładane, z materiałem luminescencyjnym.
Wskazówki: Luminescencyjne.
Pasek
Materiał: Skóra naturalna.
System wymiany: EasyChange – szybka wymiana bez narzędzi.
Zapięcie: Składane (motylkowe) z przyciskami.
Dodatkowe funkcje
Datownik na godzinie 3, funkcje codzienne odporne na wodę 200 m, korona zakręcana dla lepszej szczelności.
Wytrzymałość i trwałość
Wysokiej jakości stal 316L i szkło szafirowe zapewniają odporność na zarysowania i codzienne użytkowanie.
Design i estetyka
Wygląd: Nowoczesny sportowo-elegancki charakter AIKON z rozpoznawalnym bezelem.
Wykończenie: Połączenie powierzchni polerowanych i satynowanych.
Idealny dla
Osób szukających uniwersalnego, wodoodpornego zegarka klasy premium łączącego elegancję z codzienną funkcjonalnością.
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 42 mm |
| Grubość koperty | 11 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Niebieski |
| Materiał paska | Skóra |
| Wodoszczelność | WR 200m |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Zapięcie | Motylkowe |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















