na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm
Typ: Automatyczny, szwajcarski.
Model mechanizmu: ML115 (28 800 vph, 26 kamieni).
Funkcje: Godzina, minuta, sekunda, datownik na godz. 3.
Rezerwa chodu: 38 godzin; wykończenia: perlage i colimaçon, rotor z pasami Côtes de Genève.
Koperta
Materiał: Stal nierdzewna; wykończenie szczotkowane i polerowane.
Średnica: 39 mm.
Grubość: 11 mm.
Wodoszczelność: 200 m (20 ATM), zakręcana koronka.
Szkiełko: Szafirowe z podwójną powłoką antyrefleksyjną z przodu; przeszklony dekiel z szafirowym szkłem (również powłoka AR).
Tarcza
Kolor: Ecru (szampański).
Wykończenie: Gilosz „Clous de Paris”.
Indeksy i wskazówki: Powłoka w kolorze różowego złota, wypełnienie Super-LumiNova; sekundnik również w kolorze różowego złota.
Bransoleta
Materiał: Stal nierdzewna (pięciorzędowa).
Szerokość: 23 mm.
Zapięcie: Motylkowe.
System: Easy Strap Exchange – szybka wymiana bransolety/paska.
Dodatkowe funkcje
Charakterystyczny bezel z sześcioma „łapkami”; masa świecąca Super-LumiNova na wskazówkach i indeksach.
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 39 mm |
| Grubość koperty | 11 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Różowe złoto |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | WR 200m |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Motylkowe |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















