na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm
Typ: Automatyczny, szwajcarski.
Model mechanizmu: ML115.
Funkcje: Godzina, minuta, sekunda, datownik na godz. 3.
Parametry pracy: 28 800 vph, 26 kamieni, rezerwa chodu ok. 38 godzin.
Koperta
Materiał: Stal nierdzewna.
Średnica: 39 mm.
Grubość: 11 mm.
Wodoszczelność: Do 200 metrów (20 ATM).
Szkiełko: Szafirowe z podwójną powłoką antyrefleksyjną.
Dekiel: Przeszklony (szkło szafirowe).
Bezel: Charakterystyczny z sześcioma „łapami”.
Koronka: Zakręcana.
Tarcza
Kolor: Szary.
Wzór: Clous de Paris.
Indeksy i wskazówki: Rodowane, z wypełnieniem Super-LumiNova.
Bransoleta/Pasek
Materiał: Guma (szary pasek z logo).
Szerokość: 18 mm.
Zapięcie: Sprzączka (stal nierdzewna).
System: Easy Strap Exchange (łatwa wymiana paska).
Dodatkowe funkcje
Data: Okno daty na godz. 3.
Luminiscencja: Wskazówki i indeksy świecące po naświetleniu.
Wytrzymałość i trwałość
Szafirowe szkła z powłokami AR, zakręcana koronka i wodoszczelność 20 ATM zapewniają wysoką odporność na codzienne użytkowanie.
Design i estetyka
Wygląd: Nowoczesny, miejsko-sportowy charakter AIKON z rozpoznawalnym bezelem.
Wykończenie: Stal szczotkowana i polerowana, tarcza o bogatej fakturze.
Idealny dla
Osób szukających eleganckiego, codziennego automatu o świetnej ergonomii 39 mm i solidnych parametrach.
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 39 mm |
| Grubość koperty | 11 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Szary |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Szary |
| Materiał paska | Silikonowy / Gumowy |
| Wodoszczelność | WR 200m |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















