na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm
Typ: Kwarcowy, Swiss Made.
Funkcje: Godzina, minuta, sekunda, datownik na godz. 3.
Precyzja: Stabilna praca z niskimi odchyłkami w skali dobowej.
Koperta
Materiał: Kompozyt z upcyklingowanego plastiku #tide (ocean-bound).
Średnica: 40 mm.
Grubość: 11 mm.
Odporność na wodę: Do 100 metrów (10 ATM).
Szkiełko: Szafirowe, odporne na zarysowania, z powłoką antyrefleksyjną.
Koronka: Zakręcana.
Bezel: Stały, czerwony, z charakterystycznymi „six-claws”.
Tarcza
Kolor: Biała z motywem „Jura waves”.
Indeksy: Batonowe, czerwone, z luminoforem.
Funkcje dodatkowe: Okno daty na godz. 3.
Bransoleta
Materiał: Pasek z gumy (2 sztuki w zestawie: czerwony i czarny).
System: EasyChange – szybka wymiana bez narzędzi.
Zapięcie: Klamerka szpilkowa z kompozytu #tide.
Dodatkowe funkcje
Luminiscencja: Wskazówki i indeksy pokryte Super-LumiNovą.
Elementy z #tide: Koperta, bezel, koronka, dekiel, końcówki i klamerka wykonane z materiału #tide.
Wytrzymałość i trwałość
Wodoszczelność 10 ATM, szafirowe szkło, solidny kompozyt #tide o wysokiej odporności na zarysowania i uderzenia.
Design i estetyka
Wygląd: Sportowy Aikon #tide „Black, Red & White” z kontrastową kolorystyką.
Wykończenie: Matowe i gładkie powierzchnie kompozytu, czytelna tarcza.
Idealny dla
Osób ceniących lekki, codzienny zegarek o wyrazistym stylu.
Świadomych ekologicznie użytkowników szukających szwajcarskiej jakości.
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Dwukolorowy |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Wyposażenie | Dodatkowy pasek |
| Średnica koperty (dokładnie) | 40 mm |
| Grubość koperty | 11 mm |
| Rodzaj koperty | Tworzywo sztuczne |
| Kolor tarczy | Biały |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czerwony |
| Materiał paska | Silikonowy / Gumowy |
| Wodoszczelność | WR 100m |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















