Cena regularna:
1 599,00 zł
duża ilość
Opis
Materiał koperty: CARBONOX™
Szkiełko: Mineralne, odporne na zarysowania
Wodoszczelność: 200 metrów (20 ATM)
Mechanizm: Szwajcarski kwarcowy
Pasek: Gumowy, czarny
Tarcza: Szara z złotymi akcentami
Podświetlenie: Luminox Light Technology, świeci do 25 lat
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Czarny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 45 mm |
| Kolor tarczy | Szary |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czarny |
| Wodoszczelność | WR 200m |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |




Grawerowanie 















