Cena regularna:
2 499,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Szkło: Szafirowe, odporne na zarysowania
Mechanizm: Szwajcarski kwarcowy Ronda 515
Wodoszczelność: 200 metrów (20 ATM)
Funkcje: Datownik, podświetlenie Luminox Light Technology
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Dwukolorowy |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 39 mm |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Biały |
| Materiał paska | Tworzywo sztuczne |
| Wodoszczelność | WR 200m |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |




Grawerowanie 















