Cena regularna:
3 949,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm: Szwajcarski kwarcowy Ronda 5050.C
Szkło: Szafirowe z powłoką antyrefleksyjną
Wodoszczelność: 200 metrów (20 ATM)
Bezel: Dwukierunkowy, obrotowy z funkcją suwaka logarytmicznego
Funkcje: Chronograf, data, dzień tygodnia
Pasek: Bransoleta tytanowa
Luminacja: Technologia Luminox Light, świecenie przez 25 lat
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Czarny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 44 mm |
| Rodzaj koperty | Tytan |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Tytan |
| Wodoszczelność | WR 200m |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |




Grawerowanie 















