Louis XVI LXVI1094 Palais Royale Arabic - zegarek
Cena regularna:
2 099,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Średnica koperty: 43 mm
- Materiał koperty: Stal nierdzewna 316L
- Kolor koperty: Złoty z powłoką PVD
- Szkiełko: Szafirowe, odporne na zarysowania
- Mechanizm: Szwajcarski mechanizm kwarcowy Ronda 5030.D
- Tarcza: Czarno-złota, z arabskimi cyframi
- Pasek: Bransoleta ze stali nierdzewnej
- Zapięcie: Składane zapięcie
- Wodoszczelność: 10 ATM (100 metrów, odporny na deszcz, przypadkowe zachlapania oraz pływanie)
- Funkcje: Chronograf, datownik, wyświetlanie godzin, minut, sekund
- Grubość koperty: 12 mm
- Szerokość paska: 22 mm
- Waga: 175 g
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 43 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Złoty |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Chronograf |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Złoty |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | FOLD-OVER CLASP |
| Kamienie | Diamenty |




Grawerowanie 















