Cena regularna:
799,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Seria producenta: La Passion
- Styl: Klasyczny
- Waga: 0,04 kg
- Wyświetlacz: Analogowy
- Mechanizm: Kwarcowy
- Funkcje dodatkowe: Datownik
- Materiał koperty: Stal nierdzewna
- Szerokość koperty: 34 mm
- Grubość koperty: 8 mm
- Kształt koperty: Okrągły
- Wodoodporność: 10 ATM
- Kolor koperty: Złoto, srebro
- Powierzchnia koperty: Matowa, polerowana
- Szkło: Mineralne
- Kolor tarczy: Szary
- Materiał paska: Skóra naturalna
- Kolor paska: Szary
- Zapięcie: Klamra
- Szerokość paska: 17 mm
- Maksymalny obwód nadgarstka: 200 mm
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Dwukolorowy |
| Średnica koperty (od-do) | 31 - 35 mm |
| Szerokość paska | 17 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 34 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Szary |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Szary |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















