Cena regularna:
899,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Koperta: Ceramiczna i stalowa, kolor czarno-złoty
- Średnica koperty: 31 mm
- Grubość koperty: 9 mm
- Bransoleta: Ceramiczna i stalowa, szerokość 17 mm, zapinana na składane zapięcie
- Tarcza: Czarna ze złotymi akcentami, luminescencyjne wskazówki i indeksy
- Szkiełko: Antyrefleksyjny szafir
- Wodoszczelność: 10 ATM (100 metrów)
- Mechanizm: Kwarcowy zasilany baterią
- Funkcje: Wskazówki godzinowe, minutowe, sekundowe, datownik
- Dodatki: Oryginalne opakowanie
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 31 - 35 mm |
| Szerokość paska | 17 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 31 mm |
| Grubość koperty | 9 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | FOLD-OVER CLASP |




Grawerowanie 















