Cena regularna:
759,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Mechanizm: Kwarcowy
- Koperta: Stal nierdzewna, szara
- Średnica koperty: 36 mm
- Tarcza: Szara
- Szkło: Mineralne
- Bransoleta: Stal nierdzewna, szara
- Zapięcie: Motylkowe
- Wodoszczelność: 5 ATM
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Szary |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 16 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 36 mm |
| Grubość koperty | 7 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Szary |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Szary |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |




Grawerowanie 















