Cena regularna:
1 149,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Mechanizm: Kwarcowy
- Koperta: Stal nierdzewna, dwukolorowa (srebrno-złota)
- Średnica koperty: 30 mm
- Grubość koperty: 8 mm
- Tarcza: Szara
- Zdobienia: Kryształki Swarovskiego
- Szkło: Mineralne
- Bransoleta: Stal nierdzewna, dwukolorowa (srebrno-złota)
- Zapięcie: Motylkowe
- Wodoszczelność: 10 ATM
- Funkcje dodatkowe: datownik, luminescencyjne wskazówki
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Dwukolorowy |
| Średnica koperty (od-do) | 26 - 30 mm |
| Szerokość paska | 15 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 30 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Szary |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Dwukolorowy |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Kamienie | Swarovski |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















