Cena regularna:
629,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Zegarek Damski
Seria producenta:
La Passion
Kod kreskowy:
4040662144380
Styl:
Klasyczny
Waga [kg]:
0,03
Wyświetlacz:
Analogowy
Ruch:
Bateria (kwarc)
Funkcje:
Data, godzina, minuta, sekunda
Materiał obudowy:
Stal nierdzewna
Szerokość koperty [mm]:
30
Grubość koperty [mm]:
8
Kształt obudowy:
Okrągły
Wodoodporność [ATM]:
10
Kolor obudowy:
Srebro
Powierzchnia:
Matowa, polerowana
Szkło:
hartowane, szkło mineralne
Kolor tarczy:
Szary
Materiał paska:
Skóra
Kolor paska:
Szary
Zapięcie:
Zapięcie na sprzączkę
Szerokość paska [mm]:
14
Maks. obwód nadgarstka [mm]:
200
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 26 - 30 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 30 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Szary |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Szary |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Wyświetlacz | Analogowy |
Grawerowanie 















