Cena regularna:
1 399,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Zegarek Damski
Seria producenta:
La Passion
Kod kreskowy:
4040662139904
Styl:
Klasyczny
Waga [kg]:
0,16
Wyświetlacz:
Analogowy
Ruch:
Bateria (kwarc)
Funkcje:
Chronograf, Data, Godzina, Minuta, Sekunda
Materiał obudowy:
Stal nierdzewna
Szerokość koperty [mm]:
42
Grubość koperty [mm]:
12
Kształt obudowy:
Okrągły
Wodoodporność [ATM]:
10
Kolor obudowy:
Różowe złoto
Powierzchnia:
Matowa, polerowana
Szkło:
hartowane, szkło mineralne
Kolor tarczy:
Różowe złoto
Materiał paska:
Stal nierdzewna
Kolor paska:
Różowe złoto
Zapięcie:
Zapięcie składane
Szerokość paska [mm]:
20
Maks. obwód nadgarstka [mm]:
195
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Różowe złoto |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 42 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Różowe złoto |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Różowe złoto |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Wyświetlacz | Analogowy |
Grawerowanie 















