Cena regularna:
1 269,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Mechanizm: Kwarcowy
- Koperta:
- Materiał: Stal nierdzewna
- Kolor: Różowe złoto
- Średnica: 42 mm
- Grubość: 10 mm
- Kształt: Okrągła
- Tarcza:
- Kolor: Srebrny
- Wskazówki: Różowe złoto z powłoką luminescencyjną
- Indeksy: Różowe złoto
- Funkcje dodatkowe: Chronograf, datownik
- Szkło: Mineralne
- Bransoleta:
- Materiał: Stal nierdzewna
- Kolor: Różowe złoto
- Szerokość: 22 mm
- Zapięcie: Zatrzaskowe
- Wodoszczelność: 10 ATM
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Różowe złoto |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 42 mm |
| Grubość koperty | 10 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Różowe złoto |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Zapięcie | Z zatrzaskiem |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















