Cena regularna:
7 599,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Mechanizm: Automatyczny
- Koperta: Stal nierdzewna
- Średnica koperty: 44 mm
- Grubość koperty: 15 mm
- Kolor koperty: Srebrny
- Tarcza: Niebieska
- Szkło: Antyrefleksyjne szafirowe
- Bransoleta: Stal nierdzewna
- Szerokość bransolety: 22 mm
- Zapięcie: Z przyciskiem
- Wodoodporność: 10 ATM (100 metrów)
- Funkcje dodatkowe: Chronograf, datownik, wskazówki i indeksy pokryte powłoką luminescencyjną
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 44 mm |
| Grubość koperty | 15 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data,Dzień tygodnia |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Typ kalendarza | Dzień miesiąca, dzień tygodnia, |




Grawerowanie 















