Cena regularna:
1 299,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
-
Koperta i Materiał:
- Średnica: 40 mm
- Grubość: 14 mm
- Materiał: Stal nierdzewna
- Kolor: Różowe złoto
-
Tarcza:
- Kolor: Szary
- Indeksy: Batonowe, luminescencyjne
- Wskazówki: Luminescencyjne
-
Pasek:
- Materiał: Skóra cielęca
- Kolor: Czarny
- Szerokość: 22 mm
- Zapięcie: Klamra
-
Mechanizm:
- Typ: Automatyczny
- Funkcje: Godziny, minuty, sekundy
-
Wodoodporność:
- 50 metrów (5 ATM)
-
Szkło:
- Mineralne, odporne na zarysowania
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Różowe złoto |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 40 mm |
| Grubość koperty | 14 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Szary |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |




Grawerowanie 















