Cena regularna:
1 699,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
-
Koperta i Materiał:
- Średnica: 42 mm
- Grubość: 15 mm
- Materiał: Stal nierdzewna
- Kolor: Srebrny
-
Tarcza:
- Kolor: Srebrny
- Rodzaj: Szkieletowa
- Indeksy: Batonowe, luminescencyjne
- Wskazówki: Srebrne, luminescencyjne
-
Bransoleta:
- Materiał: Stal nierdzewna
- Kolor: Srebrny
- Szerokość: 20 mm
- Zapięcie: Zapięcie motylkowe
-
Mechanizm:
- Typ: Automatyczny mechaniczny
- Funkcje: Godziny, minuty, sekundy, podwójny czas (dual time), wskaźnik faz księżyca (sun and moon)
-
Wodoodporność:
- 50 metrów (5 ATM)
-
Szkło:
- Mineralne, odporne na zarysowania
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 42 mm |
| Grubość koperty | 15 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |




Grawerowanie 















