Cena regularna:
1 499,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Mechanizm: Automatyczny (samoczynnie nakręcający się)
- Średnica koperty: 42 mm
- Grubość koperty: 15,5 mm
- Materiał koperty: Stal nierdzewna
- Kolor koperty: Srebrny
- Kolor tarczy: Czarny
- Materiał paska: Skóra naturalna
- Kolor paska: Czarny
- Szerokość paska: 20 mm
- Rodzaj zapięcia: Klamra na szpilkę
- Szkło: Mineralne, odporne na zarysowania
- Wodoszczelność: 5 ATM (odporność na zanurzenie do 50 metrów)
- Funkcje specjalne: Podwójny czas (Dual Time), wskaźnik faz księżyca (Sun and Moon)
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 45 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Zapięcie | Klamerka |
| Wyświetlacz | Analogowy |




Grawerowanie 















