na wyczerpaniu
Opis
- Marka: Hugo Boss
- Model: HB 1513475
- Koperta: Stal nierdzewna
- Szerokość Koperty: 44mm
- Pasek: Skóra
- Kolor Paska: Brązowy
- Szerokość Paska: 20 mm
- Typ Zapięcia: Klamra
- Kolor Tarczy: Biały
- Kolor Koperty: Srebrny
- Wodoszczelność: 3 ATM (odporność na zachlapania)
- Mechanizm: Kwarcowy
- Funkcje: Chronograf, datownik
- Gwarancja: 2 lata
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolekcja | GRAND PRIX |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 44 mm |
| Grubość koperty | 9 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Biały |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Brązowy |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Dzień miesiąca, dzień tygodnia, |




Grawerowanie 















