Cena regularna:
799,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
SPECYFIKACJA
Marka
Hugo Boss
Symbol
1513973
Kolor paska/bransolety
Złoty
Kolor koperty
Złoty
Kolor tarczy
Niebieski
Kształt tarczy
Okrągły
Mechanizm
Kwarcowy
Pasek/bransoleta
Stal szlachetna
Rodzaj tarczy
Wskazówkowa
Klasa wodoszczelności
WR50
Szkło
Mineralne
Funkcje
Antyalergiczna powłoka, mineralne szkło, datownik, chronograf, stal nierdzewna
Wodoszczelność 50M
Płeć
Męskie
Szerokość koperty
44 mm
Grubość koperty
12 mm
Szerokość paska/bransolety
22 mm
Obwód maksymalny
210 mm
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 44 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Złoty |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | WR 50m |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Typ kalendarza | Data |
Grawerowanie 















