Cena regularna:
1 000,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm: Kwarcowy
Koperta: Stal nierdzewna z powłoką PVD w kolorze czarnym
Średnica koperty: 44 mm
Grubość koperty: 10 mm
Szkiełko: Mineralne, odporne na zarysowania
Dekiel: Zamknięty
Wodoszczelność: 30 m (3 ATM)
Tarcza: Czarna z trzema sub-tarczami chronografu i datownikiem na godzinie 4:30
Bezel: Stały, stal nierdzewna z powłoką PVD
Bransoleta: Skórzany pasek w kolorze niebieskim z zapięciem na klamrę
Funkcje: Godziny, minuty, sekundy, chronograf, data
Gwarancja: 2 lata
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolekcja | GRAND PRIX |
| Kolor koperty | Czarny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Wyposażenie | Pasek HRM |
| Średnica koperty (dokładnie) | 44 mm |
| Grubość koperty | 9 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Niebieski |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















