Cena regularna:
1 099,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Marka: BOSS
- Model: Grace
- Typ wyświetlacza: Analogowy
- Głębokość koperty: Około 8.00mm
- Materiał główny: Pozłacana stal nierdzewna
- Kształt koperty: Okrągły
- Szerokość koperty: Około 32.00mm
- Typ zapięcia: Zapięcie rozwijane
- Kolor tarczy: Złoty
- Płeć: Damski
- Rodzaj szkła: Mineralne
- Kolekcja: Grace
- Nazwa modelu: Grace
- Ruch: Kwarcowy
- Kolor paska: Różowe złoto
- Typ paska: Metalowy bransoletka
- Wodoszczelność: 30 metrów
- Waga: 70.00g
- Kod kreskowy: 7613272416429
- Gwarancja: 2 lata.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Różowe złoto |
| Średnica koperty (od-do) | 31 - 35 mm |
| Szerokość paska | 15 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 32 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Różowe złoto |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Różowe złoto |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Kamienie | Cyrkonie |




Grawerowanie 















