Cena regularna:
399,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Mechanizm: Kwarcowy
- Koperta: Stal nierdzewna, srebrna
- Średnica koperty: 36 mm
- Grubość koperty: 7 mm
- Szkło: Mineralne
- Tarcza: Srebrna
- Pasek: Niebieski, skóra naturalna
- Szerokość paska: 12 mm
- Długość paska: 190 mm
- Zapięcie: Sprzączka
- Wodoszczelność: 3 ATM (30 metrów)
- Funkcje: wskazanie godzin i minut.
- Waga: około 30 gramów
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 12 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 36 mm |
| Grubość koperty | 7 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Niebieski |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |




Grawerowanie 















