Cena regularna:
1 699,00 zł
średnia ilość
Opis
SPECYFIKACJA
Płeć Mężczyzna
Seria producenta Champion Chrono 44mm
Nr art. 1513819
Styl sportowy
Waga produktu 0.15
Wyświetlacz analogowy
Bateria (kwarc)
Funkcje 24-godzinny, chronograf, data, godzina, minuta, sekunda
Materiał obudowy Stal nierdzewna
Szerokość koperty 44 mm
Grubość koperty 12 mm
Kształt koperty Okrągły
Wodoodporność 10 ATM
Kolor obudowy Srebrny
Matowa powierzchnia, polerowana
Szkło hartowane, szkło mineralne
Obudowa Dno przykręcane, dno ze stali nierdzewnej
Kolor tarczy czarny
Illum. indeksy
Materiał paska do zegarka Stal nierdzewna
Pasek do zegarka Kolor Różowe złoto, Srebro
Zapięcie składane
Szerokość paska 22 mm
Maks. obwód nadgarstka 200 mm
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolekcja | Test |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Wyposażenie | Bransoleta |
| Średnica koperty (dokładnie) | 44 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Dwukolorowy |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z zatrzaskiem |
| Typ kalendarza | Data |
Grawerowanie 















