Cena regularna:
1 000,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Marka: Hugo Boss
- Kolekcja: Associate
- Model: 1513811
- EAN: 7613272390682
- Średnica koperty: 42 mm
- Grubość koperty: 10.5 mm
- Materiał koperty: Stal nierdzewna
- Kolor koperty: Czarny
- Kształt koperty: Okrągła
- Tarcza: Czarna z różowo-złotymi wskazówkami
- Materiał paska: Metalowy, siateczkowy pasek
- Kolor paska: Czarny
- Szkło: Mineralne
- Mechanizm: Kwarcowy (Seiko Instruments Inc.)
- Wodoszczelność: 5 ATM (nadaje się do prysznica, ale nie do nurkowania ani pływania)
- Funkcje: Chronograf, datownik
- Gwarancja: 2 lata
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Czarny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Wyposażenie | Bransoleta |
| Średnica koperty (dokładnie) | 42 mm |
| Grubość koperty | 11 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | HARDLEX |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Regulowane |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















