Cena regularna:
1 000,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Kopertą i bransoletą z czarnego PVD ze stali nierdzewnej
- Czarną tarczą słoneczną
- Średnicą koperty 44mm
- Mechanizmem kwarcowym
- Wodoszczelnością do 20 ATM
- Funkcjami chronografu i datownika
- Obrotową skalą logarytmiczną umożliwiającą różne obliczenia
- Zapięciem typu deployment
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Czarny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Wyposażenie | Bransoleta |
| Średnica koperty (dokładnie) | 44 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Złoty |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | WR 200m |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z zatrzaskiem |
| Typ kalendarza | Dzień miesiąca, dzień tygodnia, |




Grawerowanie 















