Cena regularna:
519,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Zegarek Męski
Seria producenta: Phoenix
Kod kreskowy: 0091661521454
Styl: Sportowy
Waga [kg]: 0,05
Wyświetlacz: Analogowy
Ruch: Bateria (kwarc)
Funkcje: Godzina, minuta, sekunda, data
Materiał obudowy: Stal nierdzewna
Szerokość koperty [mm]: 45
Grubość koperty [mm]: 13
Wodoodporność [ATM]: 5
Kolor obudowy: Niebieski
Szkło: hartowane, szkło mineralne
Kolor tarczy: Niebieski
Materiał paska: Silikonowy
Kolor paska: Niebieski
Szerokość paska [mm]: 29
Maks. obwód nadgarstka [mm]: 200
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Niebieski |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 45 mm |
| Grubość koperty | 13 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Niebieski |
| Materiał paska | Silikonowy / Gumowy |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Wyświetlacz | Analogowy |








Grawerowanie 















