na wyczerpaniu
Opis
Model: W0989L3
Kolekcja: Chelsea
Mechanizm: Kwarcowy (zasilany baterią)
Koperta: Stal szlachetna, kolor różowego złota
Średnica koperty: 36 mm
Grubość koperty: 9 mm (przybliżona)
Szkło: Mineralne (odporne na zarysowania)
Tarcza: W kolorze różowego złota, jednolita
Bransoleta: Stal szlachetna, kolor różowego złota
Szerokość bransolety: 18 mm
Zapięcie: Zatrzaskowe
Wodoszczelność: 30 metrów (3 ATM) - odporność na zachlapania
Funkcje dodatkowe: Wskazanie godzin, minut i sekund
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Różowe złoto |
| Średnica koperty (od-do) | 31 - 35 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 31 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Różowe złoto |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Różowe złoto |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |




Grawerowanie 















