Cena regularna:
620,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Stan produktu
Nowy z metką
Kolor koperty
Różowe złoto
Średnica koperty (od-do)
36 - 40 mm
Średnica koperty (dokładnie)
38 mm
Grubość koperty
10 mm
Rodzaj koperty
Stal nierdzewna
Kolor tarczy
Srebrny
Funkcje
Tarcza 12-godzinna
Szkiełko
Mineralne
Mechanizm
Kwarcowy
Kolor paska
Różowe złoto
Materiał paska
Stal nierdzewna
Wodoszczelność
5 ATM
Typ mechanizmu
Kwarcowy
Wyświetlacz
Analogowy
Zapięcie
Klamerka
Kamienie
Cyrkonie
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 36 mm |
| Grubość koperty | 11 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Biały |
| Materiał paska | Tworzywo sztuczne |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Kamienie | Cyrkonie |
Grawerowanie 















