na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm
Typ: Kwarcowy (na baterię).
Producent mechanizmu: Citizen Miyota (Made in Japan).
Wskazania: Godzina, minuta, sekunda.
Koperta
Materiał: Stal nierdzewna / stal wysokogatunkowa.
Kolor: Złoty (powłoka IPG o zwiększonej trwałości).
Wymiary koperty: 35 x 39 mm.
Grubość koperty: 8 mm.
Szkiełko
Typ: Mineralne.
Właściwości: Odporne na typowe zarysowania w codziennym użytkowaniu.
Tarcza
Typ: Analogowa.
Kolor: Niebieska (wzór / tekstura).
Indeksy: Złote.
Wskazówki: Złote, smukłe.
Średnica tarczy: ok. 32 mm.
Bransoleta
Typ: Mesh (stalowa siatka).
Materiał: Stal.
Kolor: Złoty (powłoka IPG).
Szerokość bransolety: 16 mm przy kopercie / 14 mm przy zapięciu.
Zapięcie: Regulowane przesuwne z dodatkowym zabezpieczeniem.
Regulacja: Zakres regulacji ok. 4,5 cm.
Maksymalny obwód wewnętrzny: ok. 18,5 cm.
Wodoszczelność
Klasa: 3 BAR / 3 ATM / WR30.
Zastosowanie: Odporność na zachlapania (deszcz, mycie rąk) – bez pływania i kąpieli.
Powłoka i komfort
Antyalergiczny: Tak (powłoka antyalergiczna, przyjazna dla skóry).
Identyfikacja produktu
Kod / indeks: ZG872B.
Model: G.R13665B-4D1.
GTIN / EAN: 5900148042786.
Zestaw
W komplecie: Zegarek + pudełko (BOX).
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 31 - 35 mm |
| Szerokość paska | 16 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 35 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Złoty |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Regulowane |




Grawerowanie 















