na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm
Typ: Kwarcowy (Miyota / Citizen Japan).
Wskazania: Godzina, minuta, sekunda.
Funkcje: Datownik – dzień miesiąca.
Koperta
Materiał: Wysokogatunkowa stal z powłoką PLATING/IPS o podwyższonej odporności na ścieranie.
Średnica koperty: 42 mm.
Grubość: 9,2 mm.
Kształt: Okrągły.
Szkiełko
Rodzaj: Mineralne o podwyższonej odporności na zarysowania i przypadkowe uderzenia.
Tarcza
Typ: Analogowa (wskazówkowa).
Kolor tarczy: Srebrny.
Średnica tarczy: 38 mm.
Bransoleta
Materiał: Stal szlachetna (metalowa).
Typ: MESH (siatka), regulowana.
Szerokość: 20 mm.
Obwód: Max. 240 mm.
Wodoszczelność
Klasa: WR30 / 3 BAR.
Dodatkowe cechy
Powłoka antyalergiczna: Tak (bez niklu).
Oryginalność: Grawer na deklu z informacjami producenta.
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 39 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Regulowane z przyciskiem |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















