na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm
Typ: Kwarcowy
Producent: MIYOTA (Made in Japan)
Zasilanie: Bateria
Funkcje: Godzina, minuta, sekunda
Koperta
Materiał: Stal nierdzewna
Kolor: Różowe złoto
Powłoka: IPG / IPS (jonowe napylanie, podwyższona odporność na ścieranie)
Właściwości: Antyalergiczna (bez niklu)
Szerokość koperty: 38 mm
Grubość koperty: 7,5 mm
Kształt: Okrągły
Szkiełko
Rodzaj: Mineralne
Właściwości: Odporne na zarysowania
Tarcza
Kolor: Szary
Rodzaj: Wskazówkowa
Indeksy: Różowe złoto
Pasek
Materiał: Skóra naturalna
Kolor: Szary
Szerokość paska: 18/20 mm
Maksymalny obwód nadgarstka: Około 20 cm
Wodoszczelność
Klasa: WR30 / 3 ATM
Identyfikacja
Marka: G. Rossi
Model: G.R10513A-1B3
Kod: zg715j
EAN: 5900148022993
Zestaw zawiera
Pudełko: Tak (BOX G.Rossi)
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Różowe złoto |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 38 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Szary |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Szary |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |




Grawerowanie 















