na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm
Typ: Kwarcowy (Miyota / Japan Movt).
Funkcje: Godzina, minuta, sekunda.
Zasilanie: Bateria.
Precyzja: Stabilna i dokładna praca mechanizmu kwarcowego.
Koperta
Materiał: Stal nierdzewna.
Średnica: 37 mm.
Grubość: 8,3 mm.
Kolor: Fioletowy z powłoką IPS / plating.
Odporność na wodę: 3 ATM (30 metrów).
Szkiełko: Mineralne, odporne na drobne zarysowania.
Tarcza
Kolor: Fioletowy (Violet).
Indeksy: Cyrkonie pełniące funkcję znaczników godzin.
Logo: G. Rossi Classic.
Dodatkowe oznaczenia: Italian Design, Japan Movt.
Bransoleta
Materiał: Stal nierdzewna.
Kolor: Fioletowy (powłoka IPS).
Typ: Ogniwowa, metalowa.
Zapięcie: Zatrzaskowe (jubilerskie).
Dodatkowe funkcje
Właściwości: Model antyalergiczny, nie zawiera niklu.
Wykończenie: Dekoracyjne elementy z cyrkoniami przy mocowaniu bransolety.
Wytrzymałość i trwałość
Wykonany ze stali nierdzewnej z trwałą powłoką zwiększającą odporność na ścieranie.
Solidna konstrukcja zapewniająca komfort codziennego użytkowania.
Design i estetyka
Wygląd: Elegancki, biżuteryjny charakter w modnym odcieniu fioletu.
Wykończenie: Połyskliwa bransoleta i tarcza z efektem sunray podkreślająca głębię koloru.
Idealny dla
Kobiet ceniących nowoczesną elegancję i wyraziste dodatki.
Na co dzień oraz do stylizacji wizytowych.
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Fioletowy |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 16 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 37 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Fioletowy |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Fioletowy |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z zatrzaskiem |




Grawerowanie 















