na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm
Typ: Kwarcowy
Mechanizm: Miyota (Made in Japan)
Wskazania: Godzina, minuta, sekunda
Koperta
Materiał: Wysokogatunkowa stal pokryta powłoką IPS (antyalergiczna, podwyższona trwałość)
Kolor: Różowe złoto (rosegold)
Kształt: Okrągła
Szkiełko
Rodzaj: Mineralne
Tarcza
Kolor: Srebrna
Wskazówki: Rosegold
Typ tarczy: Wskazówkowa
Bransoleta
Rodzaj: Metalowa (siatka)
Kolor: Rosegold
Szerokość: 12 mm
Zapięcie: Z dodatkowym zabezpieczeniem przed przypadkowym odpięciem
Wodoszczelność
Klasa: WR30 (30 m)
Wymiary
Koperta: 34 x 40 x 8,2 mm
Średnica tarczy: 29,5 mm
Maksymalny obwód wewnętrzny: ok. 19 cm
Dodatkowe informacje
Płeć: Damski
Zestaw: Zegarek + pudełko (BOX)
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Różowe złoto |
| Średnica koperty (od-do) | 31 - 35 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 34 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Różowe złoto |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z zatrzaskiem |




Grawerowanie 















