na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm
Typ: Kwarcowy.
Model mechanizmu: MIYOTA (Made in Japan).
Funkcje: Godzina, minuta, sekunda.
Precyzja: Wysoka dokładność chodu z minimalnymi odchyleniami.
Koperta
Materiał: Stal szlachetna.
Kształt: Okrągła.
Szerokość/średnica: 35 mm.
Grubość: 5,5 mm.
Kolor: Różowe złoto.
Powłoka: Antyalergiczna IPR o zwiększonej trwałości.
Odporność na wodę: 3 ATM (WR30).
Szkiełko
Rodzaj: Mineralne.
Tarcza
Kolor: Srebrna.
Średnica tarczy: 31 mm.
Indeksy: Różowe złoto / kropeczki.
Rodzaj: Analogowa (wskazówkowa).
Bransoleta
Rodzaj: MESH.
Materiał: Stal szlachetna.
Kolor: Różowe złoto.
Szerokość: 12 mm.
Zapięcie: Regulowane (zakres regulacji ok. 5 cm).
Obwód: Maksymalny ok. 21 cm.
Dodatkowe funkcje
Podświetlenie: Brak.
Antyalergiczny: Tak (nie zawiera niklu).
Informacje dodatkowe
Kod/EAN: 5900148040089.
Zestaw: Zegarek + pudełko (BOX).
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Różowe złoto |
| Średnica koperty (od-do) | 31 - 35 mm |
| Szerokość paska | 12 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 35 mm |
| Grubość koperty | 7 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Różowe złoto |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z zatrzaskiem |




Grawerowanie 















