na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm
Typ: Kwarcowy
Mechanizm: Miyota (Made in Japan)
Wskazania: Godzina, minuta, sekunda
Koperta
Kolor: Różowe złoto
Powłoka: IPS (antyalergiczna, podwyższona trwałość)
Kształt: Okrągła
Szkiełko
Rodzaj: Mineralne
Tarcza
Kolor: Biała z srebrną wstawką
Średnica tarczy: 29,5 mm
Wskazówki: Różowe złoto
Typ tarczy: Wskazówkowa
Pasek
Materiał: Skórzany
Kolor: Szary
Szerokość: 16/14 mm
Wodoszczelność
Klasa: WR30 (30 m)
Wymiary
Koperta: 34 x 41 x 8 mm
Maksymalny obwód nadgarstka: ok. 17,5 cm
Dodatkowe informacje
Płeć: Damski
Zestaw: Zegarek + pudełko (BOX)
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Różowe złoto |
| Średnica koperty (od-do) | 31 - 35 mm |
| Szerokość paska | 14 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 34 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Biały |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Szary |
| Materiał paska | Skóra |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |




Grawerowanie 















