na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm
Typ: Kwarcowy.
Wskazania: Godzina, minuta, sekunda.
Koperta
Kolor: Różowe złoto.
Wymiary koperty: 34 × 41 mm.
Grubość koperty: 8 mm.
Powłoka: Antyalergiczna powłoka IPS (IP) o podwyższonej trwałości.
Szkiełko
Rodzaj: Mineralne.
Tarcza
Kolor: Kremowa z wstawką w kolorze srebrnym.
Kształt: Okrągła.
Średnica tarczy: ok. 29,5 mm.
Indeksy: Punktowe.
Wskazówki: W kolorze różowego złota.
Pasek
Materiał: Skóra naturalna.
Kolor: Grafitowy.
Szerokość przy kopercie / przy klamerce: 16 / 14 mm.
Maksymalny obwód wewnętrzny: ok. 17,5 cm.
Wodoszczelność
Klasa: WR30 / 3 ATM.
Odporność: Zachlapania (deszcz, mycie rąk) – bez pływania i kąpieli.
Informacje dodatkowe
Przeznaczenie: Zegarek damski.
Kod producenta (EAN): 5900148026304.
Zestaw: Zegarek + pudełko (BOX).
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Różowe złoto |
| Średnica koperty (od-do) | 31 - 35 mm |
| Szerokość paska | 14 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 34 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Kremowy |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Grafitowy |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |




Grawerowanie 















