na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm:
Typ: Kwarcowy.
Producent mechanizmu: Miyota Citizen (Made in Japan).
Wskazania: Godzina, minuta, sekunda.
Koperta:
Materiał: Stal szlachetna z powłoką w kolorze rose gold (plating/IPS o podwyższonej odporności na ścieranie).
Kształt: Okrągła.
Średnica koperty: ok. 27,5 mm.
Grubość koperty: ok. 7 mm.
Dekiel: Grawerowane oznaczenia producenta.
Szkiełko:
Rodzaj: Mineralne.
Tarcza:
Typ: Analogowa.
Kolor: Rose gold.
Średnica tarczy: ok. 25 mm.
Indeksy: Punktowe.
Bransoleta:
Rodzaj: Metalowa.
Kolor: Rose gold.
Szerokość: ok. 14/12 mm.
Maksymalny obwód: ok. 18,5–20,5 cm (w zależności od regulacji).
Wodoszczelność:
Klasa: WR30 (30 m).
Dodatkowe cechy:
Powłoka antyalergiczna: Tak (bezniklowa/antyalergiczna).
Styl: Elegancki, minimalistyczny.
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Różowe złoto |
| Średnica koperty (od-do) | 26 - 30 mm |
| Szerokość paska | 12 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 28 mm |
| Grubość koperty | 7 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Różowe złoto |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Różowe złoto |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |




Grawerowanie 















