na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm
Typ: Kwarcowy (japoński).
Model mechanizmu: Miyota Citizen – Made in Japan.
Funkcje: Godzina, minuta, sekunda.
Precyzja: Wysoka dokładność chodu typowa dla mechanizmów kwarcowych.
Koperta
Materiał: Stal nierdzewna.
Wymiary: 33 × 41 × 7 mm.
Kolor: Rose gold (różowe złoto).
Powłoka: Antyalergiczna powłoka IPS o zwiększonej trwałości.
Odporność na wodę: WR30 / 3 ATM (odporność na zachlapania).
Szkiełko
Rodzaj: Mineralne.
Tarcza
Kolor: Srebrny.
Średnica tarczy: 26 mm.
Kształt: Okrągła.
Indeksy: Punktowe.
Elementy dekoracyjne: Małe tarczki na cyferblacie – nieaktywne (dekoracyjne).
Bransoleta
Materiał: Metalowa.
Kolor: Rose gold (różowe złoto).
Szerokość: 18/16 mm.
Maksymalny obwód nadgarstka: Około 18,5 cm.
Informacje dodatkowe
Model: G. ROSSI 11067B (ZG742E).
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Różowe złoto |
| Średnica koperty (od-do) | 31 - 35 mm |
| Szerokość paska | 16 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 33 mm |
| Grubość koperty | 7 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Różowe złoto |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |




Grawerowanie 















