na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm
Typ: Kwarcowy.
Producent mechanizmu: MIYOTA (Made in Japan).
Funkcje: Godzina, minuta, sekunda.
Zasilanie: Bateria.
Koperta
Materiał: Wysokogatunkowa stal szlachetna z powłoką (antyalergiczna powłoka IPS o zwiększonej trwałości).
Wymiary: 26 x 32 x 7,5 mm.
Kolor: Rose gold.
Wodoszczelność: WR30 (odporność na zachlapania).
Szkiełko
Typ: Mineralne (o podwyższonej odporności na zarysowania).
Tarcza
Kolor: Biały.
Średnica tarczy: 19 mm.
Wskazania: Analogowe.
Indeksy: Nakładane (punktowe).
Bransoleta
Materiał: Metalowa (stal szlachetna).
Szerokość: 12 mm.
Kolor: Rose gold / biała.
Maksymalny obwód: Około 18,5 cm.
Zapięcie: Klasyczne.
Dodatkowe cechy
Powłoka: IPS (antyalergiczna).
Zestaw zawiera
Zegarek.
Pudełko (BOX).
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Różowe złoto |
| Średnica koperty (od-do) | 26 - 30 mm |
| Szerokość paska | 12 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 26 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Biały |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Dwukolorowa |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |




Grawerowanie 















