na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm
Typ: kwarcowy (na baterię).
Producent mechanizmu: Miyota / Citizen.
Kraj pochodzenia mechanizmu: Japonia.
Funkcje: godzina, minuta, sekunda.
Koperta
Materiał: wysokogatunkowa stal szlachetna.
Powłoka: IPS/PLATING o podwyższonej odporności na ścieranie.
Właściwości: antyalergiczna (nie zawiera niklu).
Wymiary koperty: 36 × 44 × 8 mm.
Kolor koperty: różowe złoto / złoty odcień.
Kształt: okrągła.
Szkiełko
Rodzaj: mineralne.
Właściwości: o podwyższonej odporności na zarysowania i przypadkowe uderzenia.
Tarcza
Typ: analogowa.
Kolor: różowy / łososiowy.
Średnica tarczy: 34 mm.
Wskazówki: złote.
Pasek
Materiał: skóra naturalna.
Kolor: różowy / łososiowy.
Szerokość paska: 16 mm.
Zapięcie: klasyczna sprzączka.
Minimalny/maksymalny obwód wewnętrzny: ok. 12,5 cm / 17 cm.
Wodoszczelność
Klasa: 3 BAR / 3 ATM (30 m).
Zastosowanie: odporność na zachlapania, deszcz, mycie rąk.
Zestaw
Zegarek.
Pudełko (BOX).
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 16 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 36 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Łososiowy |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Różowy |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |




Grawerowanie 















