na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm
Typ: kwarcowy (na baterię).
Producent mechanizmu: Miyota / Citizen.
Kraj pochodzenia mechanizmu: Japonia (Made in Japan).
Funkcje: godzina, minuta, sekunda.
Koperta
Materiał: stal szlachetna.
Powłoka: IPS (antyalergiczna, o zwiększonej trwałości).
Kolor koperty: różowe złoto (rosegold).
Wymiary koperty: 36 × 44 × 8 mm.
Kształt: okrągła.
Szkiełko
Rodzaj: mineralne.
Tarcza
Typ: analogowa (wskazówkowa).
Kolor tarczy: szary.
Średnica tarczy: 34 mm.
Kolor wskazówek: rosegold.
Pasek
Materiał: skórzany.
Kolor paska: szary.
Szerokość paska: 16 mm.
Minimalny/maksymalny obwód wewnętrzny: ok. 12,5 cm / 17 cm.
Wodoszczelność
Klasa: WR30 (3 ATM).
Zastosowanie: odporność na zachlapania, deszcz, mycie rąk.
Zestaw
Zegarek.
Pudełko (BOX).
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Różowe złoto |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 16 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 36 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Szary |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Szary |
| Materiał paska | Skóra |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |




Grawerowanie 















