na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm
Typ: Kwarcowy.
Mechanizm: Miyota Citizen Japan.
Wskazanie czasu: Analogowe.
Funkcje: Godzina, minuta, sekunda.
Koperta
Materiał: Wysokogatunkowa stal.
Powłoka: PLATING / IPS o podwyższonej odporności na ścieranie.
Wymiary: 37 x 46 x 7 mm.
Kolor: Rose gold.
Kształt: Okrągła.
Wodoszczelność: WR30 / 3 ATM.
Szkiełko
Rodzaj: Mineralne.
Cechy: Podwyższona odporność na zarysowania i przypadkowe uderzenia.
Tarcza
Kolor: Granatowy.
Typ: Analogowa.
Indeksy: Liniowe / punktowe.
Średnica tarczy: 33 mm.
Kolor wskazówek: Rose gold.
Bransoleta
Materiał: Metalowa.
Kolor: Granatowy z elementami rose gold.
Szerokość: 12 mm.
Zapięcie: Regulowane.
Zakres regulacji: Około 4,5 cm.
Maksymalny obwód wewnętrzny: Około 19 cm.
Dodatkowe cechy
Powłoka antyalergiczna.
Styl: Elegancki / modowy.
Przeznaczenie: Damski.
Zestaw: Zegarek + pudełko prezentowe G. Rossi.
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Różowe złoto |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 12 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 37 mm |
| Grubość koperty | 7 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Granatowy |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Niebieski |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |




Grawerowanie 















