na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm
Typ: Kwarcowy.
Mechanizm: Miyota Citizen / Miyota, Made in Japan.
Funkcje: Godzina, minuta, sekunda.
Koperta
Wymiary: 37 x 45 x 8 mm.
Kształt: Okrągły.
Powłoka: Antyalergiczna powłoka IPB o zwiększonej trwałości.
Kolor koperty: Granatowy / niebieski.
Szkiełko
Rodzaj: Mineralne.
Tarcza
Kolor: Granatowy / niebieski.
Średnica tarczy: 33 mm.
Indeksy: Srebrne.
Rodzaj tarczy: Wskazówkowa.
Bransoleta
Typ: Metalowa.
Szerokość: 11 mm.
Kolor: Granatowy / niebieski.
Długość całkowita zegarka: Około 24 cm.
Wodoszczelność
Klasa wodoszczelności: 3 ATM / WR30 / 30 m.
Dodatkowe informacje
Przeznaczenie: Zegarek damski.
Pudełko w komplecie: Tak.
Kod producenta / EAN: 5900148034750.
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Niebieski |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 11 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 37 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Niebieski |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z zatrzaskiem |




Grawerowanie 















